Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iepirkties?

Pasūtāmā produkta daudzumu maini produkta kartiņā lietojot  +/- ikonas vai ieraksti nepieciešamo daudzumu ar klaviatūru.

Vai uz vietas veikalā ir pieejams liekāks sortiments?

NĒ! Visas preces kas ir nopērkamas veikalā ir arī pieejams internetveikala klientiem. 

Kādas ir pieejamās apmaksas metodes?

Klientiem ir iespēja veikt bankas pārskaitījumu vai izmantot kādu no piedāvātajiem banku tiešsaistes maksājumiem – Swedbank, SEB, Luminor, Citadele vai kredītkartēm Mastercard un Visa.

Kādi ir pieejamie piegādes veidi?

Preču piegādi veicam izmantojot populārākos piegādes veidus – Omniva, DPD, Venipak un Latvijas Pasts. Klientu ērtībām pieņemam arī klienta apmaksātu adrešu kartes – Omniva un DPD. Sūtījumu bez maksas var izņemt EK Audumi veikalā Pasta ielā 33A, Jelgava

Cik ilgā laikā es saņemšu savu pasūtījumu?

Viena no mūsu darba prioritātēm ir maksimāli ātra pasūtījuma apstrāde. Visus sūtījumus, kas apmaksāti līdz plkst. 13:30 nododam piegādei tajā pašā darba dienā (Izņemot Venipak un Latvijas pasta piegāde). Sūtījumi, kas apmaksāti pēc plkst 13:30 tiek sagatavoti un nodoti piegādei nākamajā darba dienā. Pēc pasūtījuma sagatavošanas Jūs saņemsiet sūtījuma izsekošanas kodu, lai variet sekot līdzi sava sūtījuma statusam.

Kāds ir minimālais pasūtījuma daudzums (garums) no auduma?

Visus metrāžas audumus griežam no 10cm, ar katru nākamo soli 10cm. Audumu sagatavojam vienā gabalā ar klienta norādīto metrāžas daudzumu.

Vai es varu pasūtīt audumu paraugus?

Katram pasūtījumam varam pievienot 5 (piecus) bezmaksas auduma paraugus. Par paraugu pasūtīšanu rakstiet pasūtījuma piezīmju laukā vai brīvā formā uz e-pastu [email protected] par nepieciešamību pievienot pasūtījumam audumu paraugus (norādot pasūtījuma numuru)

Kā norēķināties ar dāvanu karti attālināti?

Lai izmantotu dāvanu karti pirkumiem internetā, ievadiet dāvanu kartes kodu mājas lapas ”Kupona kods” laukā, ko atradīsiet pirkuma grozā.